zachmurzenie duże
20°
19°
sobota
Reklama
zdjęcie poglądowe - fot. Terma Organika
Nowy blok mieszkalny w Koniecpolu
30 czerwca 2022 r. | 10:00
9

We wtorek Burmistrz Ryszard Suliga podpisał umowę ze spółką SIM Śląsk Północ na budowę nowego bloku mieszkalnego w Koniecpolu na Księżapolu. Blok ma powstać tuż obok przedszkola, którego budowa oficjalnie rusza w sobotę i jest finansowana ze środków z Polskiego Ładu.

Rozpoczęcie budowy nowego bloku planowane jest w najbliższych miesiącach.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Nowy blok mieszkalny w Koniecpolu”

 1. Anew pisze:

  Nie wiem po co komu blok mieszkalny kto bedzie w w nim mieszkał ,mysle ze to poroniny pomysł ,mlodzi ludzie wyjeżdza ja z Koniecpola w posxukiwaniu za pracąmysle że bardziej przydałby sie jakies market bo do te juz powstale maja zbyt odlegle lokalizacje .No coz Burmistrz Koniecpola nigdy nie wykazł sie pomyslowoscia i wyboraźnią ma ograniczony umysł burmistrzem jest tylko po to być aby być

  38
  10
  • Mieszkaniec pisze:

   Co do marketu zdecydowanie się zgadzam. Mieszkańcy największego osiedla w Koniecpolu muszą robić zakupy w odległych marketach. Zaopatrzenie osiedla w usługi handlowe jest na tragicznym poziomie. To już nawet mniejsze Szczekociny mają dwie Biedronki.

   24
   5
   • tom pisze:

    Koło ośrodka budują kolejny market, po co market jak pracy ludzie nie mają Koniecpol wyludnia się.
    A budowa bloku przyda się urzędnicy zamienią stare komunalne mieszkania na nowe. Bo przecież zwykłym ludziom nowych mieszkań nie dadza

   • Kris pisze:

    Ło panie bo Koniecpol to jakaś Częstochowa, na piechotę możesz przejść w 5 minut …

 2. Walerian Kadłubek pisze:

  A do mopsu po zasiłek już nie jest daleko biedaki jeb…

  11
  2
 3. pawelg pisze:

  Szanowni Państwo,
  uprzejmie proszę o zachowanie powagi w komentarzach. Wszelkiego rodzaju komentarze, które mają na celu zniesławianie osób pełniących funkcje publiczne bądź samych mieszkańców gminy Koniecpol, będą kasowane, Niepotrzebne mi kolejne śledztwa organów ścigania w sprawie o czyny zabronione. Pamiętajcie, nikt w sieci nie jest anonimowy.

  Z poważaniem,
  Paweł Gąsiorski

  3
  22
 4. Zosia pisze:

  O ile mu wiadomo, na tym terenie miało być wybudowane przedszkole i pawilony a nie blok mieszkalny. Tak burmistrz przedstawiał plan podczas przekazania terenu spółdzielni mieszkaniowej pod przebudowę drogi dojazdowej. Burmistrz nie dotrzymał umowy

  19
 5. Gosc pisze:

  Z Koniecpola jest zrobiona sypialnia i poto ten blok ponieważ ludzie musza dojeżdżać bardzo daleko za chlebem. Co do marketu tak Szczekociny mają dwie Biedronki (cudze chwalicie swego nie znacie) z tym się zgadzam tylko że tam jest 20 zakładów pracy w jednym miejscu i przemiał ludzi iest bardzo duży. Koniecpol jest miastem biednym ponieważ Inco Veritas Sp.z o o ratuje honor Miasta. Obecni Włodarze poszli w stronę ekologi a nie przemysłu i z tad ten problem narasta. Sprzedaż działek pod market i dowóz seniorów pod nie.

  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *