zachmurzenie duże
26°
24°
wtorek
Reklama
fot. UMiG Koniecpol
Nowy regulamin organizacyjny w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol
23 grudnia 2019 r. | 13:00
1

Burmistrz Ryszard Suliga zarządzeniem wprowadził nowy regulamin organizacyjny w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol. Określa on wydziału oraz ścisłe kierownictwo urzędu, jak również liczbę etatów.

Na dzień wprowadzenia regulaminu, w urzędzie pracuje 44. pracowników.

Regulamin możecie znaleźć TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Nowy regulamin organizacyjny w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol”

  1. robotnik pisze:

    O proszę …Dobry wujek stworzył stanowisko dla kolejnej osoby z rodziny :). Toz teraz bedzie dwóch zastepców Burmistrza. Smiechu warte. No bo skoro Kierownik Biura czyli pan J jest prawa reką wlodarza, czyli jego zastępcą a w nowej strukturze pojawiła sie funkcja zastępcy burmistrza i nadal jest obecna funkcja Dyrektora biura, to wychodzi na to ze będą dwaj zastępcy burmistrza,..rozbudowuje nam sie koryto wladzy. A gdzie my ? no szlag czlowieka trafia jak to czyta. coraz wiecej szefów, co za tym idzie coraz wiecej premii, nagrod, bonów światecznych i to wszystko z pieniedzy gminy…A gmina jak była dziura tak jest…Nic sie nie zmiena na lepsze, tylko koryto wlodarzy coraz wieksze…Wstyd panowie. przestancie myslec o sobie i zacznijcie dzialac dla dobra gminy a nie dla wlasniej kieszeni. Nagrody tylko potraficie sobie przyznawac. Za nieudolność…Zenada doslownie. Zycze Wam w nowym roku, aby coraz wiecej osób zaczeło mówic co mysli panowie darmozjadowie. Bo narazie zrobiliscie z Koniecpola prywatny folwark,. Wsydze sie za was

    13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *