zachmurzenie duże
11°
10°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Aneta Chrzuszcz najgorsza
19 kwietnia 2020 r. | 12:45
1

561 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Burmistrz Ryszard Suliga. Najgorsza była Aneta Chrzuszcz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Aneta Chrzuszcz najgorsza”

  1. Koniecpolanin pisze:

    Podejrzana sprawa z tym liczeniem.glosow….dobrze posmarowal prezes zeby bylo ze on najlepszy

    64

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *