pochmurnie
22°
20°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Aneta Chrzuszcz najgorsza
24 maja 2020 r. | 14:48
2

339 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepsza okazała się Sylwia Swojnóg. Najgorsza była Aneta Chrzuszcz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Aneta Chrzuszcz najgorsza”

 1. leokadia pisze:

  jak to mówią na tą Panią, radna nieporadna…

  46
  1
 2. Lidzia pisze:

  Jako, ze do.tanga trzeba dwojga a nasza tanczy jak szefy grajo…..to smiwm.stwierdzic, ze wszyscy radni nieporadni. …..co widac na obrazku z naszego miasteczka. RUINA…bo co tyle darmozjadow w gminie?????????

  25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *