zachmurzenie umiarkowane
14°
12°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Aneta Chrzuszcz najgorsza!
15 grudnia 2019 r. | 13:54
3

233 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Rafał Chojnacki. Najgorsza była Aneta Chrzuszcz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Aneta Chrzuszcz najgorsza!”

 1. robotnik pisze:

  Upsss prawa ręka pana Burmistrza najgorsza….daje to do myslenia. Zaufanie ludzi sie traci niestety…tak to jest jak sie tanczy jak szef zagra. jak sie nie ma wlasnego zdania tylko wypełnia sie wolę włodarza. Pamietam pania Anete 20 lat temu. dziewczyna przebojowa z wlasnym zdaniem a teraz osoba wypelniajaca polecenia nieudolnych szefów. Bo tak trzeba ..Swoja droga czemu młodego Burmistrza nie mozemy ocenic? wypadłby ponizej normy? czy wogole jest potrzebny. podczas kampanii wyborczej pan Suliga mowił, ze zastepca jest mu niepotrzebny, ze sam da rade. czemu wiec zmiana decyzji. mydlenie oczu jak zawsze. szkoda słow

  13
  1
 2. bib02 pisze:

  okropna baba ;/

  9
  2
 3. berkamp pisze:

  Patrząc na oceny wszystkich radnych to widzę tutaj samych najgorszych + paru mniej gorszych, no wiadomo z przewagą tych najgorszych 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *