zachmurzenie umiarkowane
15°
12°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Barbara Popanda-Skrzypczyk najgorsza!
22 marca 2020 r. | 14:13
4

1237 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Burmistrz Ryszard Suliga. Najgorsza była Barbara Popanda-Skrzypczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Barbara Popanda-Skrzypczyk najgorsza!”

 1. chochlik pisze:

  zenada. Wiecie co zrobil włodarz, zeby byc najlepszy? kazał dawać jedynki reszcie rady. Zasłyszane od kogos kto musiał tak głosować . żęnada

  56
  • Nowy pisze:

   Teraz robi to samo. Jego wyniki stoja a reszta leci na leb na szyje. Skoro oceniasz pam panie Burmistrzu Rade na 1 to.ja wymien. .Wstyd

   55
 2. rudy pisze:

  o ja jaka siara, Państwo Radni czy Wy mozecie w to uwierzyc, ze prezes każe jedynki Wam dawac. bardzo nieładnie, bardzo. Cóż otworzcie oczy, może zacznijcie sie buntować. jestem naprawde w szoku. Jakim trzeba byc zadufanym w sobie czlowiekiem, zeby nie potrafic spojrzec prawdzie w oczy. Koniecpolanie naprawde juz maja dośc tego co obije włodarze wyprawuają a teraz jeszcze każą w taki sposób oceniać swoją Rade. Rade która zawsze stoi za nimi murem. Szok i totalny wstyd. Moze znowu szef wystapi w Tv i opowie ze on taki najlepsze a Wy Rada do wymiany….

  29
 3. Ink pisze:

  A ktoś bierze to głosowanie na serio? Ja sądziłem że jest tylko po to by podnieść statystyki strony internetowej, czyt. dane liczbowe na popularność witryny.

  19
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *