zachmurzenie duże
20°
19°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Barbara Popanda-Skrzypczyk najlepsza
04 października 2020 r. | 12:08
3

848 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepsza okazała się Barbara Popanda-Skrzypczyk. Najgorsza była Aneta Chrzuszcz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Barbara Popanda-Skrzypczyk najlepsza”

 1. Rudy pisze:

  Gdyby ktoś dziwił się dlaczego aż trzy osoby pilnują drzwi wejściowych do urzędu to wyjaśniam że strzegą tajnych informacji dotyczących np. Śpiącego na 3 piętrze konserwatora lub rozwijającego się nadal kompromitującego romansu urzędowego…tajne przez poufne nie wejdziesz człowieku żebyś czasem nie zobaczył jak się “pracuje” w urzędzie….darmozjady. otearcie zlobka zrobili. Z wielka pompa….za Nasza pieniadze.

  65
 2. Milenqua pisze:

  Do urzedu wejscia pilnuja a otwarcie zlobka z wielka pompa zrobili. Bez maseczek bez dystansu. Widocznie w gminie trzeba ukryc nidzace sie panie urzedniczki. Co to prnsje maja kosmiczne ale i czas na korzystanie z mediow spolecznosciowych i komentoeanie w godzinach pracy. Normalnie smiechu warte.

  33
 3. Michal pisze:

  Wszystkie debile pchają się do.polityki bo nic nie potrafia widać to na każdym szczeblu. Szczegolnie w naszym.urzedzie .nie musze dodawac nic wiecej. Wladza nasza sama daje swiadectwo swojej glupoty. Zolty alert pandemiczny a ci fete zrobili. Ladny przyklad daja. Ale cos lans musial byc jak zawsze. Straxh pomuslev co bedzue jak galerie otworza. Moze jaki zespol rockowy zaprosza. Moze kabaret…a nie kabaret to my mamy w gminie kazdego dnia.

  21

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *