zachmurzenie umiarkowane
16°
16°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga najgorszy
05 stycznia 2020 r. | 19:16
4

402 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Zbigniew Domoradzki. Najgorszy był Burmistrz Ryszard Suliga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga najgorszy”

 1. Skrzat pisze:

  Buahahahahahahahahaha….Gumis…

  16
  1
 2. Szczurek pisze:

  Jaka władza , taka ocena 😀

  18
 3. robotnik pisze:

  ojojoj…to się porobiło. No ale Nie martw sie pan Panie włodarzu mówią , że ostani będą pierwszymi, szkoda że w pana Burmistrza przypadku do koryta. Ciekawi mnie wogole jedna rzecz. Kim do jasnej anielki jest w gminie pan Jelonek, raz sie tytułuje go Dyrektorem Biura, dzis czytam, że jest Dyrektorem ds. inwestycji i rozwoju ( hahahaah) jednoczesnie co tu kryć zastępca burmistrza ten to dopiero ma koryto z dodatkowymy pojemnikami, bo sie w jednym juz nie miesci. A do roboty sie weżta a nie pierdołami sie ciągle zajmujecie, Ciagle jakies foteczki ze sztucznymi usmiechami panów widze az sie niedobrze robi. No cóz bardzo zaluje, że nie mozna ocenic pana J , dopiero byłoby jedyneczek. ech chłopaszki sie do władzy dorwały i chulaj dusza piekła nie ma..Pozdro

  21
 4. Jozef pisze:

  Ajajaj głupia sprawa☹️
  Nic nie wiecie i jesteście w błędzie .
  Włodarze w obecnym składzie zrobią z Koniecpola drugą Japonię, dajcie im czas.
  Wywóz śmieci oraz woda będzie za darmo. Tak przewidział Krzysztof Jackowski znany jasnowidz w swej ostatniej przepowiedni. A jeden mieszkanic z Koniecpola będzie szefem parlamentu europejskiego. Musimy im zaufać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *