zachmurzenie małe
piątek
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga najgorszy!
26 stycznia 2020 r. | 14:21
5

441 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Jacek Swojnóg. Najgorszy był Burmistrz Ryszard Suliga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga najgorszy!”

 1. zatroskany pisze:

  Uwaga : zasłyszane w kuluarach Urzędu , że ponoć “sygnaliści ” będą usuwani z przyczyn ich ilości i jakości pracy. Tak że żywot sygnalisty nawet w Urzędzie nie jest pewny.

  36
  1
 2. Jozef pisze:

  Jak jest źle to nawet sesji rady miasta na ytube nie umieszczają. Bo ostatnich nie mogę znaleźć.

  27
  1
  • Rudy pisze:

   Moze tworza wlasna telewizje Koniecpolska., gdze bedzie tylko kanal.chwalebny…i obowiazkowo oredzie poranne prezesa….w stylu witajcie Kochani to ja wasz ukochany burmistrz dzis wumyslilem.to a jutro wymysle tamto. Buahahahahahahahahaha

   25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *