zachmurzenie umiarkowane
-9°
-9°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga najgorszy
02 lutego 2020 r. | 13:57
3

463 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Zbigniew Domoradzki. Najgorszy był Burmistrz Ryszard Suliga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga najgorszy”

 1. gość pisze:

  Uwielbienie słabnie…co ciekawe, wśród ludzi którym tak ochoczo rozdano stanowiska w urzędzie.

  37
  • Rudy pisze:

   Ciagle da rozdawane wsrod przyjaciol, dlatego taki burdel. Toz juz sobie przyjaciolki mlodego wybieraja na jakich stanowiskach chca pracowac. Niedlugo burmistrze nie beda mieli nic do.powiedzenia, kolezanki beda decydowac i podejmowac decyzje o.ile juz nie maja na nie wplywu. Takiego burdelu w urzedzie dawno nie bylo. Pojdzie ta gmina z torbami oj pojdzie.

   39
 2. robotnik pisze:

  “Kiedy powiem sobie dość
  A ja wiem, że to już niedługo
  Kiedy odejść zechcę stąd
  Wtedy wiem, że oczy mi nie mrugną, nie” (A. Chylińska)

  Na to chyba trzeba się zdecydować prosze pana…Trzeba wreszcie opuścić żagle albo zaczać byc uczciwym, co ja pisze, chyba nie wierze w to co pisze…cóż wynik o czyms swiadczy… na nic sie zdała wycieczka po wsiach i uzalanie sie nad soba, że hejt, ze złe komentarze. Same sie z siebie nie wzieły, zasłuzylo sie na nie…Jak widać nie wystarczy głaskanie i podlizywanie sie przyjaciół, jeszcze paru uczciwych Koniecpolan jest, którrz wreszcie pisza prawde. Tylko ciekawi mnie fakt , jakby sie front zmienił i kto inny bedzie u władzy i pozbedzie sie panów obecnie panujących, jak szybko sie okaze, że jednak nie ma tych przyjaciół i recze, ze beda pierwszymi osobami, które sie od was panowie burnmistrzowie odwrócą. A podobno jeszcze pan Burmistrz powiedział, że nie wiedział , ze ludzie w tychze wsiach pracy nie mają i zeby do niego przyjść…Da mi pan prace? w Urzędzie? Naprawde? Trzeba edzie Urzad rozbudować bo pokoi nie starczy… 🙂 o przecież w sumie Osrodek Zdrowia ma wiele pomieszczen niewykorzystanych to sie upchnie nowo przyjete osoby w Gminie….Może i ja sie tam dostane kto wie 🙂

  45

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *