umiarkowane opady deszczu
16°
15°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga najgorszy!
09 lutego 2020 r. | 15:57
31

574 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Wojciech Skrobich. Najgorszy był Burmistrz Ryszard Suliga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.31 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga najgorszy!”

 1. Gosc pisze:

  Nie tylko on najgorszy ten obok niego gorszy, tylko niestety nie mozna oddac glosow na Dona Wielkiego Bufona. A szkoda bo by byla walka zazarta…duet pierwsza klasa….

  687
  542
  • gosc pisze:

   Moim zdsniem Burmistrz duzo stracil ,w oczach ludzi zatrudniajac tego Dyrektora Biura.
   Cos mi sie zdaje ze 3 kadencji juz nie bedzie

   503
   2
   • rudy pisze:

    Dokladnie Don bufon wydal.rozkaz zeby minusowalo, bo.po.premii. ciekaee czemu burmistrza tak nie broni. Mysli tylko.o sobie.widac i chce szfa wykopac a sam zostac wielkim.Burmistrzem bez wiedzy, talentu i samokrytyki.

    468
    1
    • Koniecpolanin pisze:

     Dzisiaj wdzystkiecdzieci w szkolach moga kprzystac z telefonu i aplikacji . Temat lekcji jak minusowac komentarze. Prosze dzieci glosujcie tu na tej stronie jest taki komentarz o panu wielkim.i mowi ze pan zly a pan dobry jest. Dajcie minusika. I tak ucza dzieci klamac. Na noc to wszysci wiedza jakom.wielki pan jest czlowiekiem.i jak mu wladza odj…..

     371
     1
     • Koniecpolanin pisze:

      Dokładnie sprawdziłem w czasie przerw w szkołach minusowanie ustawało. a jak lekcie minusy leciały jak szalone. Zalosne jak zle znosi sie krytyke, zeby dzieci wykorzystywac w szkole…Ech wiadomo Radni nauczyciele

      165
     • gosc pisze:

      wcale sie nie dziwie ,gdzie pracowal zastepca zwany dyrektorem biura

      161
   • gosc pisze:

    łał ,ale minusow polecialo ,bardzo ciekawa sprawa tak nagle i szybko hehe, no do roboty lecimy z plusami

    155
    1
    • zatroskany pisze:

     jeżeli to prawda to tym powinno się zainteresować Kuratorium a z Urzędu Pryncypał tego Pana i Radni.
     to jest angażowanie dzieci w politykę.

     121
     1
     • gosc pisze:

      Rozbawiles mnie z tym kuratorium , wiez mi nawet palcem by nie kiwneli .
      Cos o tym wiem

      103
      1
   • gosc pisze:

    Co tak nagle te minusy skoczyly ,ciekawe kto za tym stoi, haha
    Zreszta prawda jest taka ze wystarczy isc do rynku i posl. co ludzie mowia i zadne minusiki nie pomoga ,fakty sa jakie sa

    109
    2
  • gosc pisze:

   O widze ze urzad zaczal prace i pracoenicy musza minusieac ten komentarz. Za robote sie wezta a nie

   376
   • Gosc pisze:

    W Gminie oprocz paru porzadnych osob reszta to znajomi i rodzina. Jak. Sie mijaja na korytarzu to tylko slychac czesc ciociu czesc wujku. Buahahaha

    259
  • Przyjaciel pisze:

   Panie G dawaj pan do tysiaka

   298
  • Gosc pisze:

   O burmistrz jest w kosciele ?

   91
  • Gosc pisze:

   I.tym.minusowaniem pokazales pan panie J jak malutkim jestes czlowieczkiem……zalosne

   125
 2. zatroskany pisze:

  nie tylko bufon ale z tych MIERNY ,BIERNY ALE WIERNY.

  489
  • Koniecpolanin pisze:

   Panie redaktorze pan doda Zastepce do oceny… bedziec sie dzialo
   Co widac po polunieniu tego komentarza. Widac oan bufon ma duzo za uszami i chyba go nie lubimy

   446
  • Przyjaciel pisze:

   To oczywiscie sarkazm….bo wiadomo jak bufon zdobywa glosy. Podstepem.i zastraszaniem…ech obudzisz Ty sie chlopie z reka w nocniku. Bez stanowiska, przyjaciol i sztucznego poklasku.. zal mi Cue czlowieku

   128
   1
  • Milka pisze:

   Buahahaha idzie do tysiaka. Zenada. Kazdy wie kim jest. Gowno mu da minusowanie. Zal zal

   95
 3. gosc pisze:

  3 kadencji raczej nie bedzie

  261
 4. gosc pisze:

  Nie uwzgledniono mlodego J. z prostej przyczyny ,bo szykuje sie pewnie na burmistrza .
  A negatywna ocena moze pokrzyzowac plany.

  123
 5. Robotnik pisze:

  Jesli pan J zostanie burmistrzem to bedzie oznaczało dla Koniecpola koniec z kretesem. Człowiek, który absolutnie na niczym sie nie zna, wysługuje sie innymi i ciągle na innych zeruje. Mam nadzieje ze jednak w koncu spotka go to na co zasłuzyl. ze wróci tam skad przyszedł. Naprawde nie mige wysc z podziwu ze tak długo sie slizga. A taki to był kiedys sympatyczny człowiek… NESTETY pokazał swoja prawdziwą twarz a raczej kilka oblicz tej twarzy. Zenujace

  112
  • polak pisze:

   Widze ze nie tylko ja mialem przyjemnosc sie z nim spotkac , powiem wiecej nie odpowiedni czlowiek na powaznym stanowisku ,ktory uwaza sie za najwazniejszego , nie zna sie na niczym udsje ze rzadzi ale mu to nie wychodzi.
   Jest takie powiedzenie ze prostemu cxlowiekowi poprzewraca sie w glowie jak do wladzy sie dorwie, i to jest swieta prawda.

   88
 6. Milka pisze:

  Buahahaha idzie do tysiaka. Zenada. Kazdy wie kim jest. Gowno mu da minusowanie. Zal zal

  78
 7. Anonim pisze:

  Żal wam d… ściska bo dzisiaj ludzie tylko umieją zazdrościć. Ciekawe czy wszyscy z Was potrafiliby wszystkim dogodzić. Siedzicie obok i umiecie mówić co by było lepsze a co gorsze. Dobrych słów wam w ustach zabrakło, sama nienawiść i kpina.

  1
  51
 8. Gall pisze:

  Glupoty obu wlodarzy zwlaszcza Don mozna zazdroscic? Nie sadze.

  52

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *