zachmurzenie duże
12°
10°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga najgorszy!
16 lutego 2020 r. | 12:44
8

502 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepsza okazała się Sylwia Swojnóg. Najgorszy był Burmistrz Ryszard Suliga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga najgorszy!”

 1. Patriota pisze:

  No to panu Dyrektor Biura pomogl. Wez sie go pan poznadz poki czas. Bo om tylko eidzi czubek. Wlasnego nosa.

  176
  1
 2. Rudy pisze:

  Tak zwany dyrektor biura jest zajety dbaniem o własna dupę a nie pomoca dla burmistrza. przez ostatnie dni zajety byl minusowaniem nieprzychylnego komentarza wykorzystujac rozne legalne badz nielegalne sposoby. co tam gmina, co tam my wazny jestem ja Don Buffon wielki…

  157
 3. gosc pisze:

  A ja i tak bede uparcie twierdzić, że don buffon jest najgorszy z tej calej szopki…tylko bata na niego nie ma. ale w koncu sie doigra. Ludzie juz mowią i wyrazaja swoja niechec.

  163
  • ja pisze:

   Bata na Dona moze by sie znalazl ale problem jest w tym ze nie ma do kogo isc z tym batem .
   Burmistrz nie kiwnie palcem ,

   92
   • Koniecpolanin pisze:

    Za duzo maja oboje do.ukrycia. boja sie siebie nawzajem. Ale wystarczy ze jednemu podwinie sue noga i straci stolek to.ten drugi bedzue sypal tego pierwszego i odwrotnie. A i przyjaciele, ktorzy i tak powoli otwieraja oczy zaczna sie odwracac i podpierdalac. Tak to juz jest.

    89
    1
 4. zatroskany pisze:

  również sygnalista i człowiek nijaki – stoi okrakiem i działa dla tych co lepiej płacą

  153
 5. Koniecpolanin pisze:

  Obstawiles się pan ludźmi bez wiedzy, doświadczenia i polotu którzy ściągają do gminy podobnych sobie…aż żal patrzeć na to kto piastuje stanowiska w gminie..to pan Panie burmistrzu odpowiada za tych ludzi…wstyd…Wystarczy popatrzec na dyrektora biura, ten najwiecej swoich przyjacioł sciagnał do gminy tak samo zadufanych w sobie i płytkich jak on. Nie mówiac o tym, ze na niczym sie nie znają…Trzeba sie głeboko zastanwic nas zasadnoscia trzymania takich ludzi w gminie…

  151
 6. zatroskany pisze:

  dzisiaj mnie ostrzegali że na terenie pojawił się dość aktywny sygnalista / podobno działa na dwa a może trzy strony/ kiedyś mieli jakiś rodzinny interes szambowy a teraz pracuje w Urzędzie.

  78

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *