zachmurzenie duże
24°
22°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga najgorszy
22 grudnia 2019 r. | 19:12
1

412 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Wojciech Skrobich. Najgorszy był Burmistrz Ryszard Suliga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga najgorszy”

  1. robotnik pisze:

    Uuuuu to żes się panie Rysiu popisał… Głowa miasta najgorzej oceniona toż to wstyd. No cóż…nic nie dzieje sie bez przyczyny i nareszcie moi ziomale otwieraja oczy na nieudolne rzady władzy naszej. oby tak dalej.. Koniecpol popada w ruine az zal patrzec… ale niedlugo wiecej bedzie etatów obstawionych przez kolezanki i przjaciolki pana S i pana J niż mieszkanców w Koniecpol… Wesołych swiat zyczy Wam Robotnik.

    18
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *