zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga najlepszy
30 sierpnia 2020 r. | 10:05
4

934 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Burmistrz Ryszard Suliga. Najgorsza była Aneta Chrzuszcz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga najlepszy”

 1. Rudy pisze:

  A co zlot rodzinny byl i wszyscy glosowali na wujka? Ciekawe komu z rodziny jeszxze fuche w urzedzie obiecal?

  85
 2. Milka pisze:

  Włodarz lubi obstawiać się ludźmi podobnymi sobie…od zera do managera ??? nie ważne że bez wykształcenia i doświadczenia w urzędzie koniecpol zrobisz karierę za gruba kasę jak to sami mówią…

  77
 3. Ludmila pisze:

  Jeśli ktoś chciałby pracować w urzędzie to wystarczy napisać kilka pochodnych komentarzy na temat obecnej władzy na forum i już pracę masz w kieszeni ??? nie trzeba się martwić brakiem odpowiedniego wykształcenia ??

  44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *