umiarkowane opady deszczu
16°
15°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga ponownie najgorszy
19 stycznia 2020 r. | 11:45
7

354 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Zbigniew Domoradzki. Najgorszy był Burmistrz Ryszard Suliga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga ponownie najgorszy”

 1. Rudy pisze:

  Upssss

  41
  1
 2. robotnik pisze:

  Cytując Jerzego Stuhra w Seksmisji : “Ja tu widzę niezły burdel” , bo jak inaczej rozumieć, że tydzień za tygodniem nasz najwyższy jest najniższy…znaczy się tracimy zaufanie proszę pana. Wale mnie to nie dziwi, naród
  zaczyna sie buntowac i bardzo dobrze, Trza działac drodzy panstwo, byle szybko…bo nam się miasteczko sypie…a tak wogole pytanie mam do pana burmistrza…Czy pan wie, ze ludzie z CIS, “sprzataja” klatki w stanie wskazujacym ? jak mozna w takim stanie dopuscic ludzi do pracy? No ale przecież konkurs na kierownika CIS się odbył i wcale nie był ustawiony, wiec ja sie pytam gdzie jest pani kierowniki (wcale nie przyjaciółka burmistrza) i jakim prawem pani kierownik pozwala na cos takiego? Toz to juz ponizej krytyki jest. Mysle, ze ktos powinien na powaznie sie tym zainteresować. szkoda zeby dzieci, które w tym czasie maja ferie musialy na to patrzeć. Milego drodzy panstwo

  42
 3. gosc pisze:

  A ja mam jeszzce z innej beczki. Ostatnio byłam z dzieckiem na placu zabaw na ulicy Robotniczej, Jakie to bylo huczne otwarcie kiedys a teraz zaniedbane. Dziecko wpadlo mi w dziure bo szczebelki są polamane. moze oprocz tego, ze chwalicie sie panowie co to nie robicie moze trzeba by było jakies fundusze przeznaczyc na renowacje tych obiektow. Przeciez to powstało dla dzieci. i moze warto by zrobic porzadek z pijaczkami co sobie tam spelune zrobili. Sredni widok dla dziecka ktore idzie sie bawic na plac zabaw a zastaje spiacego pijanego pana na ławce/ nie mowiac o tym ile sie butelek i petów tam wala. Przestancie sie chwalic wszystkim , zrobcie cos zeby nasze miasto moglo sie pochwalic zadbanymi i czystymi obiektami,

  39
 4. zatroskany pisze:

  to samo spotkało mojego wnuczka , zastanawiam się nad zawiadomieniem do prokuratury
  .

  31
 5. zatroskany pisze:

  Podobno Władza Gminy zaczyna tydzień od przeglądania opinii o sobie / podobnie jak inna władza / a więc do dzieła:
  – Burmistrz wielokrotnie jeżdził do v-ce premiera G. – podruże były z naszych podatków a jednak nie mamy ogłoszonych efektów / podobno są na Śląsku/.
  – wielokrotnie przed wyborami Burmistrza były spotkania z mieszkańcami i V-ce Starostą na temat przebudowy drogi przez Koniecpol od strony Częstochowy koło Biedronki i na Włoszczowę z rondami i takimi tam udogodnieniami – minęło kilka lat i efektów brak.
  -miało być kilkunastu inwestorów / TRW , Piece itp./ jak widać i czuć jest inwestor ze składowiskiem różnego rodzaju śmieci które wystarczy tylko przejść tam jak to śmierdzi i oczywiście od czasu jest tam pożar i pozostałości wdychają mieszkańcy , a jest tam cała tablica Mendelejewa.
  – miało być więcej lekarzy i zabiegów rehabilitacyjnych – wystarczy iść do Przychodni i jest się gorzej chorym.
  – Przedszkole na Osiedlu to budynek ze ścianami zagrzybionymi i aż strach tam posyłać dzieci bo chorują i będą chorować – a o nowym przedszkolu mówi się tylko przed wyborami samorządowymi.
  -dziwię się Władzą Gminy że mają tak wyśmienite samopoczucie co można przeczytać w wydawanej Gazecie Koniecpolskiej / propaganda ma się dobrze/.
  – idąc do Urzędu napotyka się coraz to nowe twarze – a kto to jest mówi się że nowi pracownicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *