zachmurzenie duże
-0°
-2°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga ponownie najgorszy
12 stycznia 2020 r. | 11:58
4

304 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Zbigniew Domoradzki. Najgorszy był Burmistrz Ryszard Suliga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Ryszard Suliga ponownie najgorszy”

 1. Skrzat pisze:

  No nie wytrzymam. Ludkowie mili co robimy z tym oto wynikiem…

  18
  2
 2. Koniecpolanin pisze:

  Zdegradowac go do zamiatacza w komunalne..

  16
 3. robotnik pisze:

  “Wypijmy za błedy, za bledy na górze…….” Cos mi sie wydaje, że najwyższy czas na zmiany panowie burmistrzowe, pora przyznac się, że znówu w zyciu wam nie wyszło…No tak trudno się przyznać do porażki…A są podobno tacy, którzy płaczą że panowie sa krytykowani. Ciekawe jak zmieni się władza jak bedą tanczyć i kogo bronic? echhh…Mam prosbe zastanówcie się co robicie z tym miastem naparwde…Czy nie dociera do Was fakt, ze to poczatek konca? Obudzmu sie ziomale zróbmy porzadek z tym wszystkim, bo niedługo nawet na ulicach nie bedzie swiatła (wandale zniszczą, jak i choinke) A swoją drogą BRAWO panie burmistrzu tydzien za tygodniem najgorszy, to chyba samo za siebie mówi co o panu sadzimy .. i wcale nie pozdrawiam pana B…

  19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *