zachmurzenie duże
12°
10°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Dariusz Saternus najgorszy
17 maja 2020 r. | 14:45
5

304 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepsza okazała się Sylwia Swojnóg. Najgorszy był Dariusz Saternus.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Dariusz Saternus najgorszy”

 1. ktoś pisze:

  Wdzięczność władzy wobec tego pana już się powinna skończyć, bo nie starczy dnia na wykonanie wszystkich obowiązków wynikających z obsadzenia go na tak wielu stanowiskach…

  81
 2. Amadeusz pisze:

  Rada do wymiany…..

  67
 3. Milka pisze:

  A idz pan z takimi.radnymi

  87
  1
 4. ktoś pisze:

  Wdzięczność władzy wobec tego pana powinna już się skończyć….

  69
 5. Robotnik pisze:

  Bo z ta nasza gmina i radnymi to.jest tak jak z trojka polskiego.radia. Nie mozna miec wlasnego zdania. Ci co je maja i mowia madrzej niz wladza nie maja miejsca w urzedzie. Zostaja te marionetki, laleczki na sznurkach za ktore ciagna wlodarze. Dkatego otaczaja sie rodzina, przyjaciolkami, dupolizami, bo oni graja jak im muzyka wlodarzy gra. I tym.sposobem mamy co mamy. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Obudzmy sie wreszcie…..

  65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *