zachmurzenie duże
20°
19°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Domoradzki najgorszy
14 marca 2021 r. | 13:33
3

918 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepsza okazała się Sylwia Swojnóg. Najgorszy był Zbigniew Domoradzki.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Domoradzki najgorszy”

 1. gosc pisze:

  hahaha to było do przewidzenia …obecna władza nie lubi sprzeciwów . Większość popiera Pana Domoradzkiego.

  71
 2. ELIZA pisze:

  Było od razu wiadomo, ktoś kto ma odmienne zdanie odrazu musi być odpowiednio wyróżniony.

  67
 3. Emilia pisze:

  Wiadomo że większość radnych nie ma swojego zdania tylko wykonuje polecenia włodarza i idzie za nim w ciemno…
  Byleby nie wszyscy dobrali się do Jolki ????

  45
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *