zachmurzenie duże
12°
12°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Leszek Pokorski najgorszy
31 stycznia 2021 r. | 13:40
3

964 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Rafał Chojnacki. Najgorszy był Leszek Pokorski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Leszek Pokorski najgorszy”

 1. Przedszkole pisze:

  Nowe przedszkole za 10 ml zł a czy burmistrz z radą ma pomysł na 2 obecne przedszkola?

  24
  1
  • Joszko pisze:

   Przerobi sie na pokoje dla urzednikow gminy. Bo to jedyne miejsce gdzie etaty sa sztucznie stwarzane dla dalszych lub blizszych znajomych. ???

   22
   • Broda pisze:

    Rycerzyki stworza przedszkole, coby swoje dup…zabezpieczyc, bo na pewno ich juz nkkt nie wybierze. Glosno sie juz o tym.mowi tu i owdzie…a tak moze jeden bedzie palaczem a drugi zamiataczem… w zamiataniu pod dywan oba maja doświadczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *