zachmurzenie duże
20°
19°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Leszek Pokorski ponownie najgorszy
07 lutego 2021 r. | 13:19
7

916 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Dariusz Świerczyna. Najgorszy był Leszek Pokorski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Leszek Pokorski ponownie najgorszy”

 1. Mieciu pisze:

  Dziwne, ze ostatnio najgorszy jest albo pan Pokorski albo Domoradzki. Bo co? Bo za duzo pytan maja do wladzy? I wladza nie umie lub nie chce odpowiadac. Lub tez pytania sa dla wladzy niewygodne? Mowi sie juz ze wladza tych panow nie bardzo lubi. Dlatego panowie nakgorsi, bo nie klaszcza z zachwytu nad wladza …dziwne

  66
 2. gość pisze:

  Każdy kto choćby tylko zapyta o niewygodne sprawy jest osobą niepożądaną dla włodarzy.
  hehe 🙂 🙂 propaganda sukcesu musi trwać.

  52
 3. Bronislaw pisze:

  No wlasnie, w pas sie trzeba klaniac. Wstyd zeby starszy czlowiek musial sie plaszczyc przed gburowatymi przedstawicielami urzedu. O tak to im pasuje. Slodzic im o to wtedy im dobrze i ten falszywy ich usmiechm Ech, zeby na stare lata czlowiek musial sie tak ponizac przed kims, kto obiecywal.gruszki na wierzbie a teraz ??? Tylko z kwitkiem nas odsylaja albo wogole nic nie da sie zalatwic….

  43
  • Pepe pisze:

   A gdzie się mieli nauczyć kultury na chałturach czy za barem???
   :):):)

   49
   1
  • gosc pisze:

   niestety tylko chyba jeszcze w koniecpolskim urzędzie pokutuje przeświadczenie że urzędnik to ktoś lepszy, zapominając przy tym kultury i kto tu jest dla kogo.

   49
 4. Felicjan pisze:

  …Ja tu widzę zupełnie innych bardzo kiepskich radnych co nie dbają o interes społeczności ktora ich wybrała A jedynie potrafią polerować tyłki włodarzom dla własnych korzyści ..

  43
  • Barbara pisze:

   Kiepscy to sa nasi wlodarze. Koniecpol zostal.zrujnowany. serce peka jak sie patrzy na to niegdys piekne miasteczko. Teraz tylko mozna wspominac
   Nic tu nie ma. Tylko gmina sie rozrasta. Mlodzi stad uciekaja bo nic nie ma. Niedlugo na jednego mieszkanca bedzue przypadal jeden urzrdnik z gminy.

   23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *