zachmurzenie umiarkowane
15°
12°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Mateusz Szymala najgorszy
10 maja 2020 r. | 16:08
1

545 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepsza okazała się Sylwia Swojnóg. Najgorszy był Mateusz Szymala.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Mateusz Szymala najgorszy”

  1. Miejscowy pisze:

    A pan Szymala powinien oddać mandat radnego gdyz człowiek który nie mieszka na terenie gminy nie może wiedzieć nic na temat potrzeb ich mieszkańców, dlatego też nic nie robi.z czystej przyzwoitości. Panie radny oddaj mandat bo jak narazie tylko kasę bierzesz i nic poza tym.

    65
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *