zachmurzenie duże
11°
10°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Sylwia Barłożek najgorsza
23 października 2022 r. | 09:00
1

886 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepsza okazała się Aneta Chrzuszcz. Najgorsza była Sylwia Barłożek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Sylwia Barłożek najgorsza”

  1. Nieradnikoniecpol pisze:

    Jak zmobilizowane ta zabawa do cięższej pracy skoro ta owa Pani w koniecpolu nic nie robi. Wziąłbym pod lupę co było obiecywane przy wyborach a co jest zrobione. Żal, żal

    4
    3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *