zachmurzenie umiarkowane
16°
16°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Sylwia Swojnóg najlepsza
28 lutego 2021 r. | 12:06
2

970 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepsza okazała się Sylwia Swojnóg. Najgorszy był Zbigniew Lamch.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sylwia Swojnóg najlepsza”

 1. Mieciu pisze:

  Drodzy Panstwo oto Bajka.. tytul Kanalizacja
  .?? niestety tak głośno rozpowszechniana inwestycja ma swoje minusy bo jedynie do nr 21 zostanie kanalizacja zrobiona A reszta domów nie
  Koniec bajki

  37
  • Olka pisze:

   No oczywiście że do nr 21 później już nie trzeba najważniejsze że będzie miała zrobione jaśnie urzędująca królowa UMiGK Pani F …bo przecież rodzina jest najważniejsza …ot co

   38

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *