zachmurzenie umiarkowane
-9°
-9°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Sylwia Swojnóg najlepsza
03 maja 2020 r. | 13:58
1

750 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepsza okazała się Sylwia Swojnóg. Najgorszy był Dariusz Saternus.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Sylwia Swojnóg najlepsza”

  1. sarna pisze:

    Pani Sylwia jest niewątpliwie najładniejszą radną,ale żeby najlepszą -mam wątpliwości

    17

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *