zachmurzenie umiarkowane
16°
16°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Zbigniew Domoradzki najgorszy
21 listopada 2021 r. | 13:35
2

737 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Wojciech Skrobich. Najgorszy był Zbigniew Domoradzki.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Zbigniew Domoradzki najgorszy”

 1. weronika pisze:

  Zbysiu jak zwykle najgorszy, bo co, bo nie godzi sie na podwyzki dla włodarzy, których Ci rzadaja?

  Zżera mnie żądza
  Żądza pieniądza, żądza pieniądza
  Zżera mnie żądza
  Żądza pieniądza, żądza pieniądza jak to spiewał Mannam kiedys.

  21
 2. Kasia pisze:

  Napisze krótko. Pan D. jest radnym 2 kadencję. Dla mieszkańców swojego rejonu nie zrobił nic. Oj przepraszam, ławkę dla oczekujących na pieczywo pod drzewem. No trochę to za mało Panie Zbyszku. Niestety startując na radnego należy dbać o swoich wyborców. Na Pana ulicy wszystko jest super. Pelne oświetlenie, chodniki z dwóch stron. Co mają powiedzieć osoby z ul. Zielonej. Świeci co 2 lampa, chodnika brak a wjazd na ulicę to już jest majstersztyk.

  2
  11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *