zachmurzenie duże
26°
24°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Zbigniew Domoradzki najgorszy
25 kwietnia 2021 r. | 12:43
1

1131 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepsza okazała się Dariusz Grzegorz Świerczyna. Najgorszy był Zbigniew Domoradzki.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Zbigniew Domoradzki najgorszy”

 1. Fotka pisze:

  Wcsle sie nie dziwie ze najgorszy , wkoncu był jednym z 2 osob ktore postawily sie Burmistrzowi w trakcie glosowania ws kupna palacu.

  Wstyd dla gminy jedyni ludzie ktorzy mysla logicznie sa napietnowani.
  Tak samo robila poprzednia wladza
  ,, Kto nie jest z nami ten przecieko nam ,,

  12
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *