zachmurzenie duże
19°
19°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Zbigniew Domoradzki najgorszy
13 czerwca 2021 r. | 12:34
4

1255 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepsza okazała się Dariusz Grzegorz Świerczyna. Najgorszy był Zbigniew Domoradzki.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Zbigniew Domoradzki najgorszy”

 1. pracownik roku pisze:

  Czemu najgorszy??? Bo pyta o niewygodne rzeczy dla włodarzy miasta??? I co znowu cały urząd ma “prikaz” głosować na niego, że najgorszy??? Jesteście żałośni!!! Serio!!!

  24
 2. gosc pisze:

  Marne próby zdyskredytowania Pana Domoradzkiego…juz dla wszystkich jest jasne czemu służy ten portal.

  25
 3. moo pisze:

  Widocznie Zbyszek zadaje trafione pytania. Tak Trzymaj!!! bo masz coraz więcej ludzi którzy Cię popierają co słychać na ulicach a tutaj…cóż za parę groszy piszą co każą.

  26

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *