zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Zbigniew Domoradzki najlepszy
01 marca 2020 r. | 15:49
19

494 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Zbigniew Domoradzki. Najgorszy był Burmistrz Ryszard Suliga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.19 odpowiedzi na “Oceń radnego: Zbigniew Domoradzki najlepszy”

 1. Aga pisze:

  Jeden z nielicznych który ma coś do powiedzenia na tych radach gminy, a nie tylko grzecznie podnosi rękę jak większość radnych.

  183
  3
  • gość pisze:

   Nic nie mówią, bo straciliby przywileje i korzyści. Nie obchodzi ich interes koniecpolan, a jedynie swój własny.

   212
   2
 2. Zdziwiony pisze:

  Jedyny porzadny czlowiek w Radzie. Zastanawia mnie ten minus…pewnie Gora minusuje, bo jak ktos moze byc lepszy od nich

  195
  3
 3. zatroskany pisze:

  niezmiennie Burmistrz nie schodzi z podium , chyba – ciężar Dona go przygniata.

  202
  2
 4. Patriot pisze:

  Nie sądzę aby miał coś do powiedzenia więcej niż inni.
  Radny powinien mówić nie o sprawach oczywistych mieć w rękawie dobre rozwiązania stale być kreatywnym tego się od nich oczekuje, wulkan pomysłów i rozwiązań . A tu kicha nic podwyżki za śmieci, pięć wywrotek piachu koło biedronki też mi inwestycją postawią budynek z dwoma sklepami , po co te sklepy jak ludzie potrzebują zarabiać, miejsce do wydawania samo się znajdzie. Jeszcze raz powtórzę trzeba ich rozliczać z stworzonych miejsc pracy, nie 5 metra chodnika i 20 m drogi to ma być! Nam brakuje miejsc pracy, nie na pracy, nie nie ma ludzi młodych chcących się osiedlić około się zamyka. Tą galeria jest tak potrzebna jak nowy dom kultury a za chwilę jedna szkoła będzie pusta bo nie ma uczniów, czy ktoś tam myśli dalej niż do przyszłego miesiąca.

  176
  2
  • Patriot pisze:

   Z tą niby galerią to będzie tak jak z naszą piękną przychodnią przychodnia jest ale lekarzy brak. Tu będzie podobnie galeria będzie sklepy będą ale nie będzie co wydawać. Zachęcam włodarzy do myślenia według mnie najważniejszy jest inwestor i nowe liczne miejsca pracy.

   172
   • Xy pisze:

    Galeria nie jest inwestycjom gminna tylko prywatnego przedsiębiorcy.
    Ja bym się o klientów nie martwiła bo wystarczy spojrzeć na parking biedronki od rana do wieczora full. Ludzie pieniądze maja i wydadzą. Może nie w koniecpolu ale w okolicy pracują a ci co nie pracują to pracować nie chcą bo siedza na pińcet plus. Prowadzę firmę i widzę jaka jest sytuacja na rynku pracy nie ma chętnych do pracy, bo wola za darmo mieć z NASZYCH pieniędzy. Rząd swoich nie rozdaje przecież.
    Biogazownia ma powstać miejsca pracy jakieś się pojawia to znowu nie pasuje i protesty organizowane. Ludziom to wie nie dogodzi. Nie jestem zwolennikiem obecnie panującej władzy w koniecpolu ani w Polsce ale trzeba patrzeć obiektywnie na wszystko. A nie ziać ogniem w internecie

    5
    7
   • R pisze:

    Panie idź pan sam wystartuj na radnego, zobaczymy ile narobisz. Pan Zbyszek jest dobrym radnym na tle pozostałych. Mieszkam w jego rejonie i wiem jaki jest aktywny, nigdy rozmowy nie odmówił. Zawsze wysłucha problemu i interweniuje u burmistrza. Z jego inicjatywy powstało kilka rzeczy na naszym terenie bo słuchał potrzeb mieszkańców i chcial cos dla nas zrobić. A to czy burmistrz podejmie działania to już druga sprawa przecież sam nie weźmie ze swoich pieniędzy i nie będzie nam robił inwestycji. Przynajmniej się odzywa jak wie ze coś jest dla mieszkańców nie tak.

    26
    4
 5. Miastowa pisze:

  Zaslyszane w rynku…podobno wlodarze zrobili interes zycia i juz nikt o nich zle pisac nie bedzie. Ciekawe jakie jeszxze interesy robia

  157
  • gość pisze:

   mówią również to, że działka pod galerię została sprzedana wraz z pomnikiem….

   149
  • gosc pisze:

   mówi się również, zięć najwiekszego przydupasa włodarzy wykonuje roboty budowlane i remontowe zlecane przez gmine i zatrudnia ukrainców, którzy wynajmuja dom od zony pana włodarza i biznesik sie kreci i kasa płynie….

   57
 6. Patriot pisze:

  Widzę że głos podejmuje środowisko włodarzy i radni. Jak jest tak dobrze u nas w gminie to proszę dajcie mi adres do kogo się zgłosić rzucę pracę w Częstochowie i się zgłoszę do niego skoro można dobrze zarobić. Biogazownia w samym centrum osiedla mieszkaniowego czy wam się w głowach poprzewracało. Po co nam taka firma tak negatywnie oddziałujące na okoliczne środowisko z 20 – ma miejscami pracy. Z ekspertyzami oddziaływanie na środowisko jest jak z sondażami przedwyborczymi kto płaci za sondaż ten prowadzi w sondażu. Czy urząd Miasta zlecił wykonanie niezależnej ekspertyzy?

  59
  • R pisze:

   Nie nie jestem radnym, nawet nie mam wujka w urzędzie niestety ani żadnej ciotki.
   Ktoś mnie tu zle zrozumiał niestety… ale większość tu komentujących nawet gdyby w koniecpolu powstał zakład zatrudniający 5tysiecy osób, to i tak znaleźli by dziurę w całym i coś tam by nie pasowało. I by się i tak pan nie zwolnił z Częstochowy bo tu by było 3 tys na rękę a tam pan ma 4 (teoretyzując) i by pan krytykował nadal

   3
   19
 7. Patriot pisze:

  A może jutro Bio kremacja to nowa technologia z ogromnym potencjałem, która gwarantuje rodzinom bezpłomieniową i przyjazną dla środowiska metodę kremacji. Proponuję taką ekologiczną inwestycje będzie super dla okolicznych mieszkańców nie ma się co martwić ekspertyzy też są dobre. Powierzyliśmy władzę w Koniecpolu Radzie i Burmistrzowi i to oni mają dokonać własciwego wyboru, takiego aby wszyscy ( a przynajmniej sąsiedzi inwestycji) byli zadowoleni, mieszkańcy mogą od nich wymagać w końcu nie pracują za darmo.

  53
  1
  • Kaz pisze:

   Wątpię żeby pan powierzył władze komukolwiek, wydaje mi się ze jest pan stworzony do tego aby hejtowac wszystko, wszystkich bez względu na okoliczności.
   Chciałem zauważyć ze w miejscu w którym planowana jest biogazownia istniał już uciążliwy podmiot jakim była przyzakładowa oczyszczalnia ścieków. Kto nie pamieta jak śmierdziało można zapytać dziadków. Jakoś nikt nie protestował żeby zamknąć płyty i oczyszczalnie. Co więcej z samych płyt jak śmierdziało dzień i noc. Kto nie pamieta tego zapachu tez można podpytać. Wtedy technologie były sto razy gorsze, ekologię wszyscy mieli w dupie albo nawet o niej nie słyszeli. Czy ktoś wtedy protestował ze im śmierdzi i utrudnia życia. Raczej sobie nie przypominam. Za to jak zakład upadł to płakali i do tej pory płaczą ze pan wiadomo jaki zniszczył Koniecpol. Ciekaw jestem czy gdyby płyty teraz istniały to miałby tam kto pracować, czy tylko sami Ukraińcy.

   4
   51
 8. Patriot pisze:

  Co było a nie jest nie piszę się w rejstr, pewnie chciałby Pan żeby kartki wróciły. A w bio spalarni będą palić pachnącymi kwiatkami . Ja tam nie mieszkam ale im współczuje.
  Żebyśmy mieli jasność są tematy które mi się podobają u obecnie panujących, ale sprawa odpowiedniego inwestora którego zafundemętują na kilkadziesiąt lat w tej lokalizacji powinna mieć najwyższy priorytet i powinna być przemyślana w najmniejszych slszczegółach pod każdym kątem Osobiście uważam że to taki inwestor na siłę, to jest błąd lepiej wogóle nie rozpoczynać tej instalacji bo będą problemy w niedalekiej przyszłości bo tak się dzieje z podobnymi firmami funkcjonującymi w kraju. Lepiej było rzucić podwaliny i zacząć zabiegać o strefę ekonomiczną a kolejni burmistrzowie będą kontynuować pracę w tym kierunku.

  31
  • Kaz pisze:

   Podzielam pana zdanie na temat ze jest to inwestycja na sile, i nie popieram tej inwestycji do końca. Stwierdziłem jedynie fakt ze było już w koniecpolu pachnąco i jakoś ludzie nie płakali a wręcz płakali jak to padło.
   Nie głosowałem na obecnego burmistrza i nie bronię jego ani jego świty. Wszyscy chyba zdają sobie sprawę ze i tak ta inwestycja powstanie, żadne protesty nie pomogą. Jedynie co możemy zrobić to ocenić ta inwestycje jak i pozostałe w następnych wyborach samorządowych.

   10
   2
   • Patriot pisze:

    Ja głosowałem na niego i oczekuję wiecej mimo to nie zamierzam nikogo bronić. Ogólnie jednak zgadzam się z Panem.

    11
 9. Klara pisze:

  Powiem tyle:
  – urodzony społecznik,
  – niezwykle wnikliwy i skrupulatny w pozyskaniu właściwej wiedzy i narzędzi do działania,
  – odpowiedzialny człowiek w życiu zawodowym, społecznym i rodzinnym,
  – wzór dla innych Radnych i Włodarzy,
  Czapki z głów …

  13
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *