zachmurzenie duże
11°
10°
czwartek
Reklama
fot. Urząd Miejski w Pszczynie
Odbiór folii rolniczej
14 czerwca 2021 r. | 12:19
0

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej planuje uruchomienie drugiego naboru w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”. W związku z tym Gmina Koniecpol zamierza złożyć wniosek o dofinansowanie zadania.

Wszystkie osoby prowadzące gospodarstwa rolne na terenie Gminy Koniecpol zainteresowane usunięciem folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej takich jak: folia rolnicza, siatka do owijania balotów, sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach, opakowania typu Big Bag, powinny złożyć do Urzędu Miasta i Gminy w Koniecpolu formularz zgłoszeniowy w terminie do dnia 16 sierpnia 2021 r. w godzinach pracy Urzędu. Informacje złożone po tym terminie nie zostaną uwzględnione w ewentualnym wniosku.

Wzór formularza dostępny jest:

Formularz można dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol lub przesłać drogą elektroniczną na adres ochronasrodowiska@koniecpol.pl

Zadanie będzie realizowane wyłącznie pod warunkiem pozyskania przez Gminę Koniecpol dofinansowania w ramach programu prowadzonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

W przypadku rezygnacji lub zmiany danych w formularzu zgłoszeniowym, prosimy niezwłocznie poinformować o tym fakcie Urząd Miasta i Gminy Koniecpol.

Uwaga! Podczas przygotowywania odpadów do odbioru należy je oczyścić z resztek organicznych, ziemi oraz pozbawić innej zawartości. Jeżeli odpady nie spełnią wymogów dotyczących czystości nie zostaną odebrane od rolnika.

Zadanie będzie realizowane w roku 2022 na przełomie II i III kwartału po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. /UMiG w Koniecpolu/

Pliki do pobraniaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *