zachmurzenie umiarkowane
15°
12°
niedziela
Reklama
Odrzucono uwagi mieszkańca
18 grudnia 2019 r. | 14:03
1

Urząd Miasta i Gminy w Koniecpolu poinformował o odrzuceniu uwagi, która wpłynęła do urzędu do projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego w rejonie ul. Żeromskiego w Koniecpolu.

Stanowisko urzędu w tej kwestii znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Odrzucono uwagi mieszkańca”

  1. Robotnik pisze:

    No jakze by inaczej…przeciez panowie nie licza sie z mieszkancami. Wszystko jest na pokaz. Imrezy super, jarmarki, dni seniora ale to wszystko robi Dom Kultury. Panowie przychodza sie tylko pokazac. Spic smietanke….Bardzo.nieladnie. Obudzcie sie Koniecpolanie
    Za dlugo robiono z nas glupkow..pamietajcie k tym.podczas nastepnych wyborow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *