zachmurzenie duże
12°
10°
poniedziałek
Reklama
Orange
Orange postawi maszt 5G w obrębie Michałów?
29 maja 2020 r. | 10:00
16

Burmistrz Koniecpola poinformował o wszczął postępowanie w sprawie budowy instalacji radiokomunikacyjnej Orange Polska w obrębie Michałów w gminie Koniecpol. Nowy maszt telekomunikacyjny ma nazywać się "Aleksandrów_Wieża".

Szczegóły znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI16 odpowiedzi na “Orange postawi maszt 5G w obrębie Michałów?”

 1. IzaK pisze:

  Brawa dla burmistrza bo wreszcie będzie super zasięg.

  1
  120
  • Anna pisze:

   Będziesz biła brawo burmistrzowi jak ty i twoi bliscy zacxną chorowac wtedy będxiesx zadowolona z zasięgu teraz wiem po co ten nasz glupi prezes spoldzielni.powycinal.wsxystkie duże stare drzewa na.osiedlu po to byl dobry zasięg noo przecierz to dobry kolega burmistrza

   160
   8
   • IzaK pisze:

    ty chyba chora jesteś

    4
    113
    • Anty pisze:

     Eee to chyba posadkę obiecał ryś albo bliska asystentkę. Nie wgryziesz się bo on ma Kała gospodyń za sobą a oni życie za niego gotowe oddać bo o praniu i gotowaniu nie wspomnę a on i tak mówi mało się starają

     45
   • jolamonola pisze:

    Gorszego prezesa w historii tej spoldzielni jeszcze nie bylo…..cham i prostak

    185
    • gość pisze:

     to i tak bardzo łagodne określenie tego człowieka…że też taki ktoś pełni taką funkcję

     114
     • zatroskany pisze:

      ale niestety niektórzy z tej nowej Rady Nadzorczej to życie by oddali za niego – podwyżkę też mu już dali a on się odwdzięczył bo zatrudnił ponoć już przyszłą synową członka Rady i tak się to kręci . Ludzie narzekają a głosują na niego i jemu poddanych członków Rady.

   • Anty pisze:

    A tak na koniec to wam powiem że burmistrz ma nas wszystkich głęboko. Bo chciał zemną ubić interes w pierwszej kadencji ale oczywiście po cichu ale jak powiedziałem że musi być legal to przez 2 dni mi drzwi nie otwierał w gminie a był a biurze a sekretarkę ma tak bezczelna że mówiła iż go niema ?!!!! Ćwok i tyle on ma nas gdzieś tylko mu w głowie koła gospodyń bo tam go goszczą i tam jest pompa kasy a nam śmieci i podatki podnosi bo jeszcze jedna kadencja i Rysiu ma w……nr na wszystko a pupile w gminnie zostaną i będą szerzyć zarazę Suligi. Wierzcie mi ale to jest zaraza a nie głową gminny Koniecpol .

    49
 2. leo pisze:

  koniecpolski długopis 😉 🙂 🙂

  114
 3. gosc pisze:

  Mowia ze krotkotrwale odzialywanie fal elek. mag. nie jest szkodliwe , no tak ale majac maszt w poblizu jestesmy caly czas 24h/7 narazeni na promieniowanie.
  Telefony komórkowe
  Fale elektromagnetyczne emitowane przez telefony komórkowe należą do mikrofal, gdyż ich częstotliwość mieści się w przedziale 300 MHz – 300 GHZ. Włączony telefon komórkowy, nawet jeśli przez niego nie rozmawiamy, wysyła szkodliwe promieniowanie.
  Jednym z typowych zagrożeń, o które oskarża się telefony komórkowe jest rak mózgu. Dlatego zwyczaj spania z telefonem przy łóżku jest zdecydowanie szkodliwy. 
  Ci co uwazaja ze 5g nie jest szkodliwe niech sobie pocxytaja na temat fal.elek. kazdy kto zajmuje sie ta dziedzina nauki powie co i jak

  62
  1
 4. gosc pisze:

  Ciekawe czy pytsli mieszkancow czy chca miec cos takiego pod nosem .
  Bo to mieszkancy powinni zdecydowac a nie burmistrz.
  Burmistrz jest naszym przedstawicielem ktory podejmuje decyzje w naszym imieniu ale nie bez nas .
  Powinno sie nsjpierw zapytac ludzi a dopiero potem podejmowac decyzje

  90
  3
  • Zmartwiony pisze:

   Panie Dyrektorze, skoro jak to sie pan wypowiadal w publicznej telewizji, ze to.nie maszt 5g postaw se go pan u siebie na ranczu. Po prostu…

   51
 5. gość pisze:

  nawet jeśli pytają to i tak robią po swojemu, w zależności od korzyści …

  71
 6. Janusz pisze:

  Bardzo dobra decyzja, świat się rozwija a Ci co piszą o szkodliwości 5g to niech się douczą, a nie powielają to co sąsiad powiedział.

  6
  23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *