pochmurnie
-1°
-4°
poniedziałek
Reklama
fot. Szczęśniak Pojazdy Specjalne
OSP Koniecpol II na liście MSWiA ze wsparciem na nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy!
19 stycznia 2022 r. | 18:40
2

Burmistrz Ryszard Suliga poinformował, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zatwierdziło listę jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, które w tym roku otrzymają dofinansowanie na zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych. Wśród zatwierdzonych jednostek jest Ochotnicza Straż Pożarna Koniecpol II.

- Jednostka z naszej gminy otrzyma gwarancję finansowania dla średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Starliśmy się o wsparcie od dłuższego czasu. Cieszę się, że w końcu nam się udało. Warto odnotować, że OSP Koniecpol II to jedna z najaktywniejszych jednostek OSP w naszym regionie - powiedział w rozmowie z nami Burmistrz Ryszard Suliga.

Suliga zapewnił również, że w budżecie na 2022 roku znajdą się pieniądze na dofinansowanie tego samochodu.

Nowe auto będzie gotowe po oficjalnym przekazaniu promes i rozpisaniu przetargu, czyli na koniec 2022 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “OSP Koniecpol II na liście MSWiA ze wsparciem na nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy!”

  1. OSP pisze:

    DZIĘKUJĘMY!!!!!!!

    5
    4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *