zachmurzenie umiarkowane
15°
12°
niedziela
Reklama
Policja zajmie się nieprawidłowym parkowaniem przy Kościuszki w Koniecpolu
20 stycznia 2020 r. | 14:00
2

Komisariat Policji w Koniecpolu, za pośrednictwem Urzędu Miasta i Gminy w Koniecpolu, informuje opracowanym planie działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 78 gm. Koniecpol na okres od 1 stycznia 2020 r. do 30 czerwca 2020 r., dotyczący nieprawidłowego parkowanie pojazdów w Koniecpolu przy ul. Kościuszki.

W tym okresie, Policja będzie szczególnie czuła na tego rodzaju wykroczenia.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Policja zajmie się nieprawidłowym parkowaniem przy Kościuszki w Koniecpolu”

  1. Użytkownik pisze:

    Już się mieli zająć parkowaniem na zachodniej i nadal nic. Czasem jest tam ciężko przejechać a policji brak….

  2. wodnik pisze:

    Niech nasza szanowna Policja zajmie się parkującymi pojazdami na ul.Żeromskiego naprzeciw parkingu przy kościele. Szczególnie w czasie odbywających się mszy i innych uroczystości kościelnych. Pozostawienie kilkunastów pojazdów przed przejściem dla pieszych i pasem dla skrętu w prawo zmusza innych kierujących do przejeżdżania lini ciągłej itd. a parking jest w tym czasie pusty!!! Niestety nasi funkcjonariusze z posterunku w Koniecpolu nie widzą w/w fakcie problemu do czasu jakiejś tragedii……..

    5
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *