zachmurzenie umiarkowane
22°
20°
sobota
Reklama
Ponad 9 mln zł dla Koniecpola na budowę zespołu przedszkolno-żłobkowego
25 października 2021 r. | 11:44
9

Doskonałe wieści dla gminy Koniecpol. Gmina w ramach Programu Inwestycji Strategicznych Rządowego Funduszu Polski Ład dostanie 9 017 475 zł na budowę integracyjnego zespołu przedszkolno-żłobkowego w Koniecpolu z sześcioma oddziałami przedszkolnym i oddziałem żłobkowym.

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Ponad 9 mln zł dla Koniecpola na budowę zespołu przedszkolno-żłobkowego”

 1. Max pisze:

  Doskonale wieści bardzo mile czytane gdyby obecnie rządzący otwierali zakłady pracy dla ludu a tak to następna klęska czeka obiekt który Włodarze wybudują Koniecpolu większość to 60 + jeśli tak to jest spostrzegane będzie efekt.

  22
  1
 2. Max+ pisze:

  Budowali, budowali i …. a tak na poważnie, to w mieście jest straszny brud. Chodniki zarośnięte, na ulicach piach, brak przejść dla pieszych w newralgicznych miejscach (biedronka itd). Wiem zaraz będzie odpowiedź, że to droga krajowa i nie mają na to wpływu. Nie możliwe, dla chcącego nic trudnego. Ahhh szkoda pisać. Miasto dla seniorów. Oczywiście nic do nich nie mam bo niedługo sama tez będę emerytką ale miasto rozwija się jak młodzież zostaję. Tylko do czego? Nic już nie ma. Haha, będzie 3 przystanek pkp, to już jest idiotyzm.

  27
  • Koniecpol pisze:

   Bezmyslna inwestycja ,nikomu nie potrzebna.
   Przychodnia za gr. miliony w 70% pusta teraz zlobek za 9 mln dla paru dzieciakow.
   A pracy jak nie bylo tak nie ma.
   Kogo w tym zlobku przedszkolu chca trzymac ?
   Sa budynki po zamknietych szkołach mozna tam zlobki zrobic.
   Jedyny pracodawca w Koniecpolu to Urzad Miasta

   5
   1
 3. jolanta pisze:

  No zeby dzieci włodarze mogly dluzej pospać, przedwyjazdem do szkoly. Tak sniadanko i myk na przystanek do czestochowy

  16
  • gosc pisze:

   Cos mi sie zdaje ze oni juz policzyli kto i ile zarobi na inwestycji , tylko patrzec jak rodzinne firmy budowlane zaczna sie otwierac 🤣🤣

 4. Gosc pisze:

  Przecież obecni Włodarze tak reklamują szkole w Koniecpolu a dzieci sfoje wysyłają do innego miasta. Ludziom lipę wciskają może Koniecpolanie się obudzą i ta władze przepędzą tam gdzie pieprz rośnie. Puki co to tylko sprzedają wszystko na potęgę nic poza tym.

  18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *