zachmurzenie duże
11°
wtorek
Reklama
KSOW
Projekt uproszczonego planu urządzenia lasu stanowiącego w gminie Koniecpol
10 lutego 2020 r. | 12:22
0

Burmistrz Koniecpola informuje, do 6 kwietnia w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol będzie wyłożony projekt uproszczonego planu urządzenia lasu stanowiącego własność osób fizycznych i wspólnot gruntowych, położonych na terenie Gminy Koniecpol.

Projekt uproszczonego planu urządzenia lasu zawiera opis i powierzchnię lasu, które będą podstawą do naliczenia podatku leśnego oraz zadania w zakresie gospodarki leśnej przewidziane do realizacji w latach 2020-2029.

Zainteresowani właściciele lasów mogą składać zastrzeżenia i wnioski w sprawie planu, w miejscu jego wyłożenia, w terminie 30 dni od daty wyłożenia projektu uproszczonego planu urządzania lasu, tj. do 6 marca 2020 roku.

Uwagi należy składać na piśmie w siedzibie Urzędu z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, których uwagi dotyczą.

Uwagi i wnioski złożone po terminie pozostaną bez rozpatrzenia (decyduje data wpływu).

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *