zachmurzenie umiarkowane
20°
18°
wtorek
Reklama
UM w Tarnowskich Górach
Przypominamy o obowiązku odśnieżania dachów i chodników
19 stycznia 2021 r. | 12:26
4

W związku z wystąpienie w ostatnich dniach opadów śniegu i nieustającym mrozem, przypomina się administratorom oraz zarządcom budynków o obowiązku usuwania śniegu i lodu z obiektów budowlanych.

Do obowiązków właścicieli i zarządców nieruchomości należy również o utrzymaniu należytego stanu chodnika przylegającego do nieruchomości.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Przypominamy o obowiązku odśnieżania dachów i chodników”

 1. gość pisze:

  Przede wszystkim należy przypomnieć służbom porządkowym o systematycznym usuwaniu błota pośniegowego z ulic, a o chodnikach juz nie wspomnę, bo jeśli człowieku sam nie wydreptasz sobie ścieżki to pozostaje poruszać się po ulicy gdzie też nie jest lepiej ani bezpieczniej.
  Koniecpolskie służby porządkowej czekają zapewne na odwilż, która za nich rozwiąże problem a oni dostana premie za zaoszczędzone pieniądze….masakra

  69
 2. Radik pisze:

  Nic nie jest odśnieżone państwowe ale prywatny to i mandat dostanie jak nie odśnieży. Niech sie najpierw za siebie wezmą a później nas pouczać. Co dzień rano jadę na łopacie jak reszta sąsiadów na ulicy może jedna czy dwie posesje nieodśnieżone bo nikt nie mieszka. Drogi są w stanie fatalnym jedno wielkie lodowisko było a teraz bagno bo się topi. W nocy zamarznie i będzie ślizgawka

  56
  1
 3. gosc pisze:

  Za szkody wynikające z braku odśnieżonych dróg ( kolizje i tym podobne..) należy dochodzić w Sądzie pozywając urząd o odszkodowanie

  46
 4. cross pisze:

  Włodarze pod woalką kosmetycznych działań w ogóle się nie interesują koniecpolem…wykorzystują posiadane stanowisko do szukania politycznych furtek aby znaleźć sobie intratne stanowisko na przyszłość.

  37

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *