zachmurzenie umiarkowane
15 kwietnia 2022 r. | 13:29

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Koniecpolu, doszło do dziwnej sytuacji. Zawodowy strażak i członek OSP Koniecpol II, radny Zbigniew Domoradzki zaproponował, by wstrzymać sfinansowanie średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla OSP Koniecpol II w wysokości 400 000 zł.

Radny uzasadnił to tym, iż według jego informacji w jednostce są nieprawidłowości finansowe.

Wypowiedź radnego w tej sprawie znajduje się poniżej. Domoradzkiemu odpowiedział Prezes OSP Koniecpol II oraz Dyrektor Biura UM w Koniecpolu.

Ostatecznie radni zagłosowali za przyznaniem dofinansowania dla tej jednostki.

4 odpowiedzi na “Radny Zbigniew Domoradzki chciał wstrzymania dofinansowania 400 tys. zł dla OSP Koniecpol II na nowy samochód!”

1. Mieszkaniec pisze:

Sra we własne gniazdo? Po co?

• Adam.bak@interia.pl pisze:

Ale.że.nieprawidłowosci finansowe istnieja to już nikogo nie obchodzi…ciekawe można kraść ale nie można o tym mówić na głos

• Rita pisze:

Pan Domoradzki nie pierwszy raz udowadnia swoje pełne i profesjonalne zaangażowanie w kluczowe decyzje władz Gminy – kierując się poczuciem odpowiedzialności za zobowiązania finansowe Gminy zawsze szczerze zwraca uwagę na wszelkie watpliwości oraz argumenty “za i przeciw”..

Dziwię się jak można tak wulgarnie komentować i niewłaściwie oceniać- oczerniać osobę,
      której misją jest SŁUŻYĆ i POMAGAĆ INNYM – zarówno w pracy Samorządowca jak w pracy Strażaka !

2. Yyt pisze:

odwołać!!!!