umiarkowane opady deszczu
16°
15°
niedziela
Reklama
Radny Zbigniew Domoradzki chciał wstrzymania dofinansowania 400 tys. zł dla OSP Koniecpol II na nowy samochód!
15 kwietnia 2022 r. | 13:29
6

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Koniecpolu, doszło do dziwnej sytuacji. Zawodowy strażak i członek OSP Koniecpol II, radny Zbigniew Domoradzki zaproponował, by wstrzymać sfinansowanie średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla OSP Koniecpol II w wysokości 400 000 zł.

Radny uzasadnił to tym, iż według jego informacji w jednostce są nieprawidłowości finansowe.

Wypowiedź radnego w tej sprawie znajduje się poniżej. Domoradzkiemu odpowiedział Prezes OSP Koniecpol II oraz Dyrektor Biura UM w Koniecpolu.

Ostatecznie radni zagłosowali za przyznaniem dofinansowania dla tej jednostki.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Radny Zbigniew Domoradzki chciał wstrzymania dofinansowania 400 tys. zł dla OSP Koniecpol II na nowy samochód!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Sra we własne gniazdo? Po co?

  5
  45
  • Adam.bak@interia.pl pisze:

   Ale.że.nieprawidłowosci finansowe istnieja to już nikogo nie obchodzi…ciekawe można kraść ale nie można o tym mówić na głos

   44
   1
   • Krzysztof pisze:

    Już odpowiadam na pytanie.
    Obecny zarząd OSP KONIECPOL II wychwycił nieprawidłowości finansowe które były prowadzone przez byłego prezesa o skarbnika OSP. Panowie na zawiadomienie zarządu nie zgłosili sie w wyznaczonych terminach co spowodowało zgłoszenie tego faktu do organu ścigania. Radny próbował przedstawić to w świetle takim żeby obarczyć wina nowy zarząd. Nowy zarząd chce wyjaśnić wszystkie sprawy na prośbę druhów, a już w poprzednich latach komisja rewizyjna nie wywiązywała się ze swoich obowiązków a ci panowie skutecznie podchodzili do tych spraw żeby to nie wyszło…

    1
    19
  • Rita pisze:

   Pan Domoradzki nie pierwszy raz udowadnia swoje pełne i profesjonalne zaangażowanie w kluczowe decyzje władz Gminy – kierując się poczuciem odpowiedzialności za zobowiązania finansowe Gminy zawsze szczerze zwraca uwagę na wszelkie watpliwości oraz argumenty “za i przeciw”..

   Dziwię się jak można tak wulgarnie komentować i niewłaściwie oceniać- oczerniać osobę,
   której misją jest SŁUŻYĆ i POMAGAĆ INNYM – zarówno w pracy Samorządowca jak w pracy Strażaka !

   38
   5
 2. Yyt pisze:

  odwołać!!!!

  5
  49
  • Krzysztof pisze:

   Udowadnia tylko swoją nieumiejętność i to że nie nadaje się na Radnego. Dlaczego tak sądzę? Nowy zarząd i strażacy wychwycili nieprawidłowości po prezesie i skarbniku którym nie zostało udzielone absolutorium. Radny za wszelką cenę chciał to pokazać że to ten zarząd ma problemy finansowe. Całe szczęście zarząd który jest teraz u władzy pokazuje doskonale że nie ma prawa być w takiej organizacji żadnych niedomówień tym samym sprawę zgłosili do prokuratury w chwili obecnej sprawą byłego prezesa i skarbnika zajmuje się sąd

   1
   20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *