zachmurzenie duże
20°
19°
sobota
Reklama
UG Przyrów
RLGD Jurajska Ryba zaprasza na szkolenie
25 sierpnia 2020 r. | 12:21
0

Rybacka Lokalna Grupa Działania „Jurajska Ryba” zaprasza potencjalnych beneficjentów zainteresowanych realizacją operacji w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu IV „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej” objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020, na bezpłatne szkolenie w zakresie:

P.1.3.1 Rozpoczynanie działalności gospodarczej
P 1.3.4 Rozwijanie działalności gospodarczej

Zakres szkolenia obejmuje: analizę dokumentów i aktów prawnych dotyczących priorytetu IV PO Rybactwo i Morze”, przygotowanie dokumentów aplikacyjnych (wypełnienie wniosku oraz przygotowanie biznesplanu), analiza lokalnych kryteriów wyboru.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia RLGD „Jurajska Ryba” w Przyrowie ul. Rynek 17, w dniu 28 Sierpnia 2020 r. (piątek) o godz. 10:00.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *