zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
wtorek
Reklama
Rozpoczęła się dezynfekcja gminy
10 kwietnia 2020 r. | 13:15
0

Dziś rozpoczęła się dezynfekcja gminy. W godzinach przedpołudniowych i wieczornych OSP Koniecpol II i OSP Załęże przeprowadzi dezynfekcję miejsc publicznych. W pierwszej kolejności dezynfekcji poddane zostaną miejsca najczęściej uczęszczane przez mieszkańców. Będą to Rynek, główne ciągi komunikacyjne ze szczególnym uwzględnieniem przystanków komunikacji miejskiej, ławek i koszy na śmieci.

- Do odkażania zostanie użyty środek bezpieczny dla ludzi, środowiska oraz urządzeń i infrastruktury - mówi Krzysztof Klimas z OSP Koniecpol II. Samorząd zdecydował o dezynfekcji miejsc publicznych po wzroście liczby zachorowań na COVID-19 w regionie. Trudno przewidzieć jak ta nieprzewidywalna sytuacja się rozwinie. Nie można ostatecznie zaplanować częstotliwości dezynfekcji i określić obszaru działań. Prosimy wszystkich mieszkańców o dostosowanie się do komunikatów, które będę nadawane przed rozpoczęciem dezynfekcji w danym miejscu. /UMiG Koniecpol/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *