zachmurzenie duże
20°
19°
sobota
Reklama
Rozpoczęły się konsultacje społeczne
02 listopada 2020 r. | 12:21
0

Burmistrz Koniecpola poinformował, że rozpoczęły się konsultacje społecznych projektu Rocznego Programu Współpracy Miasta i Gminy Koniecpol z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021.

Konsultacje potrwają do 19 listopada.

Wszelkie uwagi dotyczące projektu Programu można zgłaszać wrzucając do skrzynki odbiorczej kancelarii urzędu, znajdującej się w siedzibie Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol, pocztą elektroniczną na adres: magdalena.musial@koniecpol.pl, lub na portalu ks.koniecpol.pl, do dnia 19 listopada 2020r. do godz. 15.00.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ i TUTAJ.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *