umiarkowane opady deszczu
16°
15°
niedziela
Reklama
Sesja w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Koniecpolu
26 czerwca 2020 r. | 10:00
9

W poniedziałek o godz. 15:30 w budynku Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Koniecpolu, podczas której radni uchwalą miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego obszarów położonych w rejonie ul. Kolejowej i ul. Szkolnej w Koniecpolu – obszar III.

porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Przyjęcie porządku obrad sesji.
3. Sprawozdanie Burmistrza z prac w okresie międzysesyjnym.
4. Podjęcie uchwał w sprawie:
1) Uchwała Rady Miejskiej w Koniecpolu w sprawie zmiany uchwały nr XVIII/142/2019 z dnia 30 grudnia 2019 r. w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Koniecpol na lata 2020-2031.
2)Uchwała Rady Miejskiej w Koniecpolu w sprawie zmiany uchwały nr XVIII/143/2019 z dnia 30 grudnia 2019 r. w sprawie uchwalenia budżetu Gminy na 2020 rok.
3) Uchwała Rady Miejskiej w Koniecpolu w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszarów położonych w rejonie ul. Kolejowej i ul. Szkolnej w Koniecpolu – obszar III.
6. Odpowiedzi na zgłoszone interpelacje radnych.
7. Interpelacje radnych.
8. Zapytania i wolne wnioski.
9. Sprawy różne.
10. Zamknięcie obrad XXV zwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Koniecpolu.9 odpowiedzi na “Sesja w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Koniecpolu”

 1. mat pisze:

  I znowu będzie przedstawienie…jacy to super jesteśmy, jak super dla Was pracujemy….

  140
 2. Amadeusz pisze:

  No chwalenie sie tylko na tym sue znaja. Zadufane w sobie bufony…j tylko ja i ja i ja. Ja zrobilem.to tylko ze dla siebie dla wlasnej korzysci. Nic dla ludzi….jezdzic po gminie z przyklejonym falszywym usmiechem, w telewizji byc to wlasnie sie liczy…..brylowanie ale nic dla ludzi…

  105
 3. gość pisze:

  Każdy mieszkaniec wie jak się żyje w koniecpolu i jaka jest tutaj sytuacja … chwalenie siebie nawzajem pozostawia jedynie pusty śmiech wśród mieszkańców..

  85
 4. Miejscowy pisze:

  a tak a propos włodarzy i rady to jest taka piosenka zespołu łzy, której refren w pełni oddaje skromność naszych reprezentantów 🙂
  To ja, Narcyz się nazywam
  Przepraszam i dziękuję, ja tych słów nie używam
  Jestem piękny i uroczy, popatrzcie w moje oczy
  Jestem przecież najpiękniejszy, a na pewno najskromniejszy
  czyż nie?

  52
 5. Robotnik pisze:

  dwa konkursy gmina rozpisala na dyrektora zlobka i inspektora ds. Inwestycji. Niech pan Redaktor to przekaze ludziom. Moze ktos chce sie,zglosic. No chyba ze sensu nie ma bo wiadomo jak zawsze kto jest szykowany na te stanowiska…Dobrze ze galerie buduja, bedzie mozna zrobic boksy dla urzednikow gminy ktorzy sie nie zmieszcza w siedzibie urzedu. Dziwne W Koniecpolu jakos miejsc pracy dla nas nie ma, ale w gminie coraz wiecej urzedasow. Ciekaewe jak to jest zarzadzac miastem, ktore umiera….

  117
  1
  • leo pisze:

   bo tutaj to się robi konkurs pod konkretną osobę 🙂 🙂

   117
   • Patriota pisze:

    Pan redaktor nic nie pisze bo znowu ktoś napisze wyniki konkursu przed jego zakończeniem ? tak jak to miało miejsce w przypadku konkursu na kierownika CIS , został ten kto miał zostać…ustawione konkursy pod znajomych wlodarzy A zwłaszcza tego jednego który też niestety wiedzą nie błyszczy bo też dostał posadkę w prezencie zeby przestał się już gniewać na burmistrza ???

    108
    1
    • Amadeusz pisze:

     Dajcie spokoj porazka z ta kierowniczka. Zielona jak szczypiorek i wogole swoich pracownikow nie szanuje. Ciagle awantury tam sa. No tak bo ona tako uczona po studiach a pracownicy to dla niej takie robole. Jak widac wyksztalcenie nie idzue w parze z dobrym wychowaniem ani z wiedza ktorej ta pani nie posiada. No ale coz kulezanka szefa

     65
 6. zatroskany pisze:

  macie rację Dyr. to już jest znany od dawna i opity i obżarty . jaz zresztą wszystko co przechodzi przez Gminę.

  32

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *