zachmurzenie umiarkowane
20°
18°
wtorek
Reklama
MWM Brzesko
Sesja w sprawie podwyżki za śmieci!
14 stycznia 2020 r. | 11:26
5

W czwartek 16 stycznia w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol odbędzie się XIX sesja Rady Miejskiej w Koniecpolu, podczas której radni uchwalą nową stawkę za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie gminy Koniecpol. Szykuje się spora podwyżka.

Sesja rozpocznie się o godz. 15:30.

porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Przyjęcie porządku obrad sesji.
3. Informacje w sprawie uwag zgłoszonych do protokołu z obrad poprzedniej sesji.
4. Sprawozdanie Burmistrza z prac w okresie międzysesyjnym.
5. Podjęcie uchwał w sprawie:
1) Uchwała Rady Miejskiej w Koniecpolu w sprawie zmiany uchwały nr XVIII/142/2019 z dnia 30 grudnia 2019 r. w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Koniecpol na lata 2020-2031.
2) Uchwała Rady Miejskiej w Koniecpolu w sprawie zmiany uchwały nr XVIII/143/2019 z dnia 30 grudnia 2019 r. w sprawie uchwalenia budżetu Gminy na 2020 rok.
3) Uchwała Rady Miejskiej w Koniecpolu w sprawie zmiany uchwały nr VI/35/15 Rady Miejskiej w Koniecpolu z dnia 19 lutego 2015 r. w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości stawki tej opłaty.
4) Uchwała Rady Miejskiej w Koniecpolu w sprawie utworzenia Samorządowego Żłobka w Koniecpolu „Wesoły Skrzat”.
6. Interpelacje radnych.
7.Wystąpienia zaproszonych gości.
8. Zapytania i wolne wnioski.
9. Sprawy różne.
10. Zamknięcie obrad XIX zwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Koniecpolu

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Sesja w sprawie podwyżki za śmieci!”

 1. patryk pisze:

  Każdy trzeźwo myślący wie, że 90 procent gmin podnosi śmieci bo pisiory podniosły opłaty za składowanie odpadow, ceny prądu i paliwa.

  10
  21
  • Pytanie pisze:

   a dlaczego nie możemy być wśród tych 10 procent i nie podnosić opłaty za śmieci?

   26
   • Patriota pisze:

    a po co mysleć o nas? Wystarczy, ze ich na wszystko stać. My głupi naród sie nie liczymy. Bo cimnocie można wcisnąc wszystko. Może niedługo bedzie stały bramki w Urzedzie i zeby wejsc trzeba bedzie wrzucić monete. Wrzuc monete, wrzuc monete. Fige z makiem tyle o nas myślą. Wiecznie jest tylko my i my i my a gdzie reszta ?

    19
    1
   • robotnik pisze:

    Nie możemy, bo w naszej gminie wszystko robi sie pod dyktando…rada działą według ustalonego schematu, przy czym schemat ustala “góra”. (zbieżność okreslenia przypadkowa) > Biedni jesteesmy my Koniecpolanie. Władza juz sie tak zatraciła w swojej chciwosci, ze absolutnie nie mysli o nas. Zeby cokolwiek pomyslec i w jakis sposób obnizyc nasze wydatki. Niektórych nas nie stac na podstawowe rzeczy a tu prosze, wywoz smieci w góre. Nic dla nas…. Marnie widze to nasze miasto. I nas również. Rece opadaja drodzy panstwo? Ciekawi mnie jaki numer nam wywiną znowu nasi włodarze, zeby tylko nam dowalić. Cóz zegnam się z panstwem. Co mi pozostaje? Nic . Dobranoc

    17
    1
 2. Patriota pisze:

  Ty se tu pisiorami gęby nie wycieraj.

  22
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *