zachmurzenie duże
20°
19°
sobota
Reklama
Sylwia Wypart nowym komendantem Komisariatu Policji w Koniecpolu
07 lutego 2023 r. | 12:40
0

Wczoraj odbyło się spotkanie związane ze zmianami kadrowymi w komisariacie w Koniecpolu. Rozkazy personalne o powierzeniu obowiązków wręczył Komendant Miejski Policji w Częstochowie mł. insp. Dariusz Kiedrzyn.

Komendant Miejski Policji w Częstochowie mł. insp. Dariusz Kiedrzyn:

  • rozkazem personalnym z dnia 3 lutego 2023 roku powierzył z dniem 7 lutego 2023 roku pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Koniecpolu nadkomisarz Sylwii Wypart, dotychczasowemu Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.
  • rozkazem personalnym z dnia 6 lutego 2023 roku powierzył z dniem 8 lutego 2023 roku pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Koniecpolu aspirantowi Arkadiuszowi Matyi, dotychczasowemu oficerowi dyżurnemu tej jednostki.

Szef częstochowskiego garnizonu - mł. insp. Dariusz Kiedrzyn podziękował również dotychczasowej kadrze kierowniczej - podinsp. Markowi Widawskiemu i jego zastępcy podinsp. Oldze Maszewskiej za wieloletnią współpracę i życzył wszelkiej pomyślności na zasłużonej emeryturze.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *