zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
gov.pl
Szczepienie lisów na terenie gminy Koniecpol
11 października 2021 r. | 12:31
1

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol oraz Powiatowy Lekarz Weterynarii w Częstochowie informują, że w dniach 7 - 12 października 2021 r. na terenie województwa świętokrzyskiego prowadzona będzie akcja szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Szczepionka zostanie rozrzucona z samolotów i obejmie całe województwo świętokrzyskie.Jedna odpowiedź do “Szczepienie lisów na terenie gminy Koniecpol”

  1. Anna pisze:

    Szczepic lisy madra decyzja ale te lisy sa glodne przychodzą na osiedle w poszukiwaniu jedzenia wypadła by odstrzelc pare dużych zwierząt by je nakarmić nie mogą same polowac ponieważ na naszych terenach zajęcy jak na lekarstwo zostały przez polowania myśliwych wytępione te lisy są glodne i wypadaloby im jakoś pomóc

    2
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *