zachmurzenie duże
-0°
-2°
piątek
Reklama
Tragiczny wypadek w Koniecpolu
07 kwietnia 2020 r. | 10:55
0

Policjanci z komendy miejskiej w Częstochowie, pod nadzorem prokuratury, ustalają przyczyny tragicznego zdarzenia drogowego do którego doszło w Koniecpolu. 24-letni kierujący samochodem marki Honda, z nieustalonych dotychczas przyczyn utracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, gdzie „dachował” i uderzył następnie w betonowy słup. W wyniku odniesionych obrażeń kierowca zmarł.

W sobotni wieczór, 4 kwietnia 2020 roku, w Koniecpolu przy ul. Armii Krajowej, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Na prostym odcinku drogi 24-letni kierujący samochodem marki Honda z nieustalonych dotychczas przyczyn utracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu, a następnie „dachując”, uderzył w betonowy słup. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący poniósł śmierć na miejscu. Policjanci ustalili, że pojazd, którym kierował 24-latek, nie posiadał ważnego przeglądu technicznego ani ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Kryminalni z Częstochowy, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają jak doszło do tego tragicznego zdarzenia.

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia drogowego, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 8581425. /KMP w Częstochowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *