zachmurzenie umiarkowane
15°
12°
niedziela
Reklama
Ulica Szkolna w Koniecpolu ma zostać przebudowana
21 stycznia 2020 r. | 09:57
12

Burmistrz Ryszard Suliga ogłosił zamiar przebudowy drogi gminnej - ulicy Szkolnej w Koniecpolu. Droga ma zostać wyremontowana, by m.in. ciężarówki zwożące bioodpady do zakładu produkcji nawozów organicznych, mogły bez większych przeszkód dotrzeć do celu.

Proces przebudowy rozpoczął się od wydania obwieszczenia w tej sprawie, które znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Ulica Szkolna w Koniecpolu ma zostać przebudowana”

 1. zatroskany pisze:

  tak Burmistrz liczy się ze zdaniem swojego wyborcy – aby kasa się odliczyła a zdrowie mieszkańców nie obchodzi go.

  103
  2
  • miejscowy pisze:

   No chyba czas na referendum zeby naszego instruktora jazdy wyslac spowrotem tam skad przyszedl.No ale jak to w Koniecpolu beda pierdolic a i tak nikt nie zrobi,widac ze posmarowali dobrze po lapach bo widac na ostatnich sesjach jak nagle wlodarze zmienili zdanie.Ale co tam na nowa kadencje i tak bedzie startowal ktos inny a najprawdopodniej Pan J.(bo Rodo) i tak koniecpolanie to kupia bo “przeciez drogi porobili i teren nad zalewem” smiechu warte.

   84
   1
 2. Kali pisze:

  Szkoda że nie ma pieniędzy na inwestycje dla mieszkańców ale są na dostosowanie dróg dla jednej prywatnej firmy, która oferuje raczej bardzo wątpliwe korzyści dla gminy i jej mieszkańców zresztą będących w większości w opozycji do całej inwestycji!!

  90
  2
 3. gosc pisze:

  Przecież wszyscy wiedza, ze lapowe wzieli, dlatego ten zaklad a nie mieszkancy sie licza. moze i my sie złozmy dajmy im w lape to zaczna sie liczyc z naszym zdaniem.

  84
  2
 4. Anna pisze:

  chętnie pomogę przy referendum

  72
  2
 5. obcy pisze:

  Ja pierdolę, naprawdę? W tej mieścinie nic nie ma,a cymbaliści zrobią drogę żeby jakiś biznesmen mógł wozić śmieci i przerabiać je na gówno- i to wszystko dla poprawy żywota i powietrza. Do tej pory droga nie była potrzebna?

  54
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *