zachmurzenie duże
26°
24°
wtorek
Reklama
Urząd szuka kandydatów na członków komisji obwodowych przy wyborach na Prezydenta RP
01 kwietnia 2020 r. | 12:40
3

Urząd Miasta i Gminy Koniecpol informuje o rozpoczęciu procedury zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji przez pełnomocnika komitetu wyborczego lub osoby przez niego upoważnione.

Zgłoszenia członków obwodowych komisji przyjmowane są do 10 kwietnia na adres urzędu lub w formie skanu na maile iwona.zatonska@koniecpol.pl lub umig@koniecpol.pl .

W przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest:
a) uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego,
b) potwierdzenie doręczenia do urzędu gminy zgłoszenia przez osobę przyjmującą zgłoszenie (urzędnik wyborczy, pracownik urzędu gminy) za pośrednictwem poczty elektronicznej (nie jest wymagany podpis elektroniczny).

Dane kontaktowe:
Tel. 34/3551-757
Tel. 34/ 3551-8813 odpowiedzi na “Urząd szuka kandydatów na członków komisji obwodowych przy wyborach na Prezydenta RP”

 1. Milka pisze:

  Czy to kpina czy zart na prima aprilis. Niech burmistrzowie z rada zasiada. A nie narazaja zdrowie i zycie mieszkancow. Kolejny raz pokazujecie jak gleboko w dupie nas macie. Nosz zagotawalam sie kur…

  94
  4
 2. PawelG pisze:

  Gmina jest tylko podwykonawcą zaleceń z PKW. Urząd dodał informacje na temat wyborów, on ich nie organizuje. Proszę o powstrzymanie hejtu wylanego w kierunku urzędników.

  10
  69

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *