zachmurzenie duże
20°
19°
sobota
Reklama
fot. UMiG Koniecpol
Władze spotkały się z sołtysami
20 lipca 2020 r. | 12:01
2

W Centrum Społeczno - Kulturalnym odbyło się spotkanie Sołtysów z Burmistrzem Miasta i Gminy Koniecpol – Ryszardem Suligą. W spotkaniu uczestniczyli również Sebastian Musiał - sekretarz gminy, Gwidon Jelonek - dyrektor biura, członek zarządu powiatu częstochowskiego, Edyta Wierzbińska - kierownik MOPS, radna powiatu częstochowskiego.

Do głównych tematów spotkania należało omówienie spraw związanych z  funduszem sołeckim i przedsięwzięciami zgłoszonymi w marszałkowskim konkursie na inicjatywę lokalną. Przedstawiono realizowane i planowane do realizacji zadania inwestycyjne oraz remontowe.

W trakcie spotkania omówiono też zasady odbioru folii z poszczególnych gospodarstw w ramach projektu pn. „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej z terenu gminy Koniecpol”, który uzyskał dofinansowanie z Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.  /UMiG/2 odpowiedzi na “Władze spotkały się z sołtysami”

  1. rudy pisze:

    A Serniki byly???

    36
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *