zachmurzenie duże
12°
12°
czwartek
Reklama
policja.pl zdjęcie poglądowe
Włamywacz z Koniecpola w rękach dzielnicowych
17 sierpnia 2020 r. | 11:15
0

Mężczyzna, który w Koniecpolu wtargnął na dwie posesje i włamał się do domów został zatrzymany przez patrol dzielnicowych. 49-letni mieszkaniec powiatu Częstochowskiego ukrył łup w pomieszczeniu gospodarczym, do którego włamał się dzień wcześniej. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia.

W ubiegły czwartek dyżurny z Koniecpola otrzymał zgłoszenie, że na jednej z prywatnych posesji doszło do kradzieży z włamaniem.

Patrol dzielnicowych od razu wytypował sprawcę. Zauważyli 49-letniego mieszkańca gminy niedaleko miejsca zdarzenia. Miał przy sobie wózek, którym zdążył już przewieźć skradzione przedmioty do pomieszczenia gospodarczego, znajdującego się kilka domów dalej. Jak się okazało, miejsce, w którym postanowił przechować skradzione przedmioty nie należało do niego. Włamał się do niego dzień wcześniej, pokonując też zabezpieczenia stojącego na tej samej działce domu.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za kradzież z włamaniem do dwóch domów i pomieszczenia gospodarczego grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. /KMP w Częstochowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *