zachmurzenie umiarkowane
14°
12°
niedziela
Reklama
fot. UMiG
Wojewoda unieważnił uchwałę w sprawie utworzenia samorządowego żłobka!
08 stycznia 2020 r. | 12:35
8

Wojewoda Śląski unieważnił uchwałę Rady Miejskiej w Koniecpolu. Chodzi o uchwałę nr XVII/131/2019 Rady Miejskiej w Koniecpolu z dnia 5 grudnia 2019 roku w sprawie: utworzenia Samorządowego Żłobka w Koniecpolu "Wesoły Skrzat".

Według Nadzoru Prawnego Wojewody Śląskiego, uchwała ta jest niezgodna z ustawą o finansach publicznych.

Szczegóły znajdziecie w rozstrzygnięciu poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Wojewoda unieważnił uchwałę w sprawie utworzenia samorządowego żłobka!”

 1. Skrzat pisze:

  Znowu panowie dali d….y Nieudolnosc to drugie imie naszych Burmistrzow…echh

  61
  1
 2. obcy pisze:

  To sobie panowie uchwalili coś,co jest niezgodne z prawem – nie wiedzieli? Nie znają się? Nie znają przepisów? Ja już wiem, że jest prawo polskie i koniecpolskie a urząd miasta to cholerny prywatny folwark!

  68
 3. Gościu pisze:

  Prywatny folwark!!!!! Mam nadzieje ze kiedyś poniosą konsekwencje, nikt wiecznie władzą nie bedzie! Ki3dys skończy sie to pokepywanie po ramionach siebie nawzajem i chwalenie się ze jestesmy cudowni!! Rozwalają Koniecpol do końca

  62
  1
 4. wacek pisze:

  Nie będzie żłobka, bo burmistrzem przy większym żłobie muszą się obłowić. Krasnale

  56
  2
 5. Koko pisze:

  Co robić ? Władza nadaje się do programu “od przeczkola do seniora ” i z tą grupą społeczną trzyma mocno jak widać na stronach Urzędu Miasta to są ich flagowe inwestycje. Nie robi się nic aby zatrzymać młode osoby w Koniecpolu co powinno być priorytetem.
  Zero inwestorów = Zero miejsc pracy

  56
  1
 6. robotnik pisze:

  A co sie dziwic skoro władze pełni wiecznie pijany kelner z Niespodzianki…na czym sie zna ? Nawet na kelnerowaniu się nie znał…Gdzie jest galeria handlowa o której tak pisano…no ale sie obiecało dwom inwestorom wygrany przetarg a potem sie wzieło łapowki i sie zapomnialo, któremu sie obiecało to w efekcie znowu nic nie mamy. Gdzie obiecane miejsca pracy. TRW chciało otworzyć swój oddział na terenie byłych zakładów i co… tez nic… bo pewnie włodarze zamiast szukać rozwiązan dla dobra miasta… szukaja sposobów gdzie szukać wiecej kasy dla siebie. Ludzie ile można kraść …a wezta sie do roboty a nie flirtowaniem z kadra…bo juz huczy w Koniecpolu od plotek

  69
  1
 7. zatroskany pisze:

  nie ma się czemu dziwić – władza terażniejsza toleruje tylko klakierów i zbytnio nie odstają od nich. Jestem ciekaw kto pokryje już wykonane roboty adaptacyjne pod żłobek , pewnie coś pokombinują . Jeżeli chodzi o obiecanki to mistrzostwo świata włodarzy Gminy. Miało być paru inwestorów aby dać pracę dla młodych – i co nic , wolą zaimować się lokowaniem swoich rodzin i znajomych na stanowiskach podległych gminie. Przedszkole na osiedlu sypie się i dziwię sie że rodzice posyłają tam swoje dzieci wiedząc że ściany są zagrzybione a więc szkodliwe dla zdrowia . A Burmistrz co jakiś czas wydaje gazetę w której jest bohaterem “SAMOCHWAŁOM” . Nie ma niestety szczęścia to nasze wyludniające się miasto czy już wieś.

  49

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *